sobota 5. mája 2012

Garnier PureActive

Garnier tiež patrí k mojim celkom obľúbeným značkám starostlivosti o pleť, myslím, že je to jedna z tých najlepších drogériových značiek. Nedávno sa mi minul aj krém aj čiasitaca pena od Ryoru, tak som sa rozhodla, že tentokrát vyskúšam Garnier- nie preto, že by Ryor nebol dobrý, práve naopak, ale ja proste nebudem mať pokoj na duši keď nevyskúšam niečo nové :)
1.) 24 hodinový hydratačný krém proti nedokonalostiam pleti - PUREACTIVE

Popis:
Garnier Pure Active proti akné je pre pleť so sklonmi k výskytu nedokonalostí. Ak chcete okamžite bojovať s čiernymi bodkami a mastnou pleťou, ale nechcete zabúdať na hydratáciu pleti.
Zvláčňujúce zloženie výrazne zlepšuje kvalitu pleti a viditeľne redukuje tvorbu kožného mazu. Zlepšuje textúru pleti a prejasňuje. Navyše pôsobí proti bodkám aj proti stopám po akné. Starostlivosť je obohatená o antibakteriálnu kyselinu salicylovú a prírodné regeneračné látky.

Môj názor:
Ja som si ho kúpila namiesto AKNESTOP krém od Ryoru na noc. Dá sa však používať aj na deň. Má príjemnú ľahkú konzistenciu, pleť zmatní a naozaj skvele hydratuje. Páči sa mi aj jeho tuba, krém sa vytláča, takže sa nedostanú do neho baktérie ako keby bol v kelímku a museli by ste do neho namáčať prsty. Na pleti je veľmi príjemný. ALE! Keďže ja ho teraz stále porovnávať s Aknestop krémom,  je určite o niečo horší. S akné vám príliš nepomôže, je však dobrý skôr na prevenciu pred akné. Takisto, na čierne bodky vám určite nepomôže ale na druhej strane- taký krém som zatiaľ nenašla, tu je dobrá len kozmetička.
Celkové moje hodnotenie je však stále dobrú, určite neľutujem, že som si ho kúpila, ale dám predsa len prednosť môjmu obľúbenému Aknestop-u. :)
2.) Pure extra čistiace vlhčené tampóny 56 ks

Popis:
Garnier Pure Extra Čistiace tampóny: Tampóny sú napustené špecialnými zložkami. Sú určené na každodenné čistenie zmiešanej až mastnej pleti s tendenciou lesknúť sa. Uvoľňuje póry, a tak lepšie čistí Vašu pleť do hĺbky. Dokonale odstraňuje prebytok kožného mazu a rozjasňuje pleť. 

Môj názor:
Sú výborné.  Čistiace tampóny sú dobré, ak niekam nie nadlho cestujete a nahradia vám čistiacu penu (gél,mlieko) a pleťovú vodu. Keď to beriem z tohto hľadiska, poslúžia vám veľmi dobre, pretože naozaj pekne odlíčia make-up a odstránia prebytočný maz z pleti. Upozorňujem však, že ozaj len na to cestovanie , lebo žiadne takéto výrobky 2v1 vám nenahradia plnohodnotné čistenie pleti, ja ich skutočne beriem ako to cestovné balenie, a to hodnotím veľmi pozitívne a určite odporúčam.

 3.) Pureactive Exfobrusher

Popis:
Garnier Pure Active ExfoBrusher odstraňuje maz a odumreté bunky. Okamžitý čistiaci účinok. Proti akné a stopám po akné. Intenzívne eliminuje aj tie najviac nedostupné nečistoty, redukuje produkciu kožného mazu, a tak bráni vzniku čiernym bodkám.
Môj názor:
Je skvelé, že má tu kefku, ktorou sa pleť lepšie prečistí, a teda čistí podľa mňa výborne. Odporúčam ho ale len na tú zmiešanú až mastnejšiu pleť, lebo občas mám trošku pocit, že vysušuje na lícach, ja to však vykonpenzujem hydratačným krémom a všetko je OK. Čo sa týka čiernych bodiek, možno trošičku zmierni ich výskyt, ale zázraky nečakajte. Na exfobrusher sú však rôzne ohlasy, niekto si ho nevie vynachváliť, stretla som sa ale aj s názorom, že sa po ňom už aj kamarátka vyhádzala a nerobil jej dobre. Ja  však takéto produkty, ktoré majú aj veľmi kladné aj veľmi negatívne ohlasy  pokladám sa skvelé! Prečo? Lebo vidíme, že s pleťou naozaj niečo robia a nie je to akoby ste ani nič nepoužívali- a to či vám sadne, je len otázkou typu pleti, lebo ako som už raz spomínala, ako máme každý iný otlačok prstu, tak máme aj každý inú pleť. Ja za seba hovorím, že mi pleť krásne prečistil a možno by som si ho kúpila aj nabudúce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára